KOREKTA PÓL ENERGO-INFORMACYJNYCH W BIZNESIE 

Quantec.

Wpływ informacji na materię.

Czy obiekt niematerialny, jakim jest informacja, może wpływać na tzw. twardą rzeczywistość? Doświadczamy tego każdego dnia. Np. czytając informacje na temat technologii Quantec, możesz zauważyć zmiany stanów fizjologicznych swojego organizmu - a jest to sfera jak najbardziej materialna. Jeśli Twój system przekonań stawia opór, to nastąpi wzrost ciśnienia tętniczego - bez żadnych substancji dostarczonych z zewnątrz. Jest to oczywiście uproszczenie ale doskonale oddające zasady, które obowiązują w otaczającej nas rzeczywistości. Tzw. twarda materia jest w ścisłym związku z polem informacyjnym.

Dodatkowe informacje

o Quantecu

QUANTEC jest obecnie najnowocześniejszym urządzeniem cywilnym w dziedzinie instrumentalnej biokomunikacji i ma największe doświadczenie w zastosowaniu diod generujących biały szum.  Tutaj więcej informacji na ten temat.

Często wspierane branże.

Sprawdzone w praktyce to: - gospodarstwa ekologiczne - uprawy winorośli - sadownictwo - ochrona środowiska - doradztwo gospodarcze - transport - turystyka

Podstawy naukowe.

Anton Zeilinger – profesor z Uniwersytetu Wiedeńskiego, człowiek doskonale rozeznany w działaniu Quanteca, z niezwykłą dokładnością omówił zasadę jego funkcjonowania na duże odległości. Tutaj więcej informacji na ten temat.  
+48 605 417 177
© NETARTE LLC - KOREKTA PÓL ENERGO-INFORMACYJNYCH W BIZNESIE
Cuda nie istnieją - sami je tworzymy własną ignorancją…